You are currently viewing <strong>Dom w Jerzwałdzie nad jeziorem wraz z zabudowaniami i działką 2.33 hektara wystawiono na sprzedaż</strong>

Dom w Jerzwałdzie nad jeziorem wraz z zabudowaniami i działką 2.33 hektara wystawiono na sprzedaż

6 kwietnia 2023 roku wystawiono na sprzedaż nieruchomość w Jerzwałdzie niegdyś będącą „Republiką jerzwałdzką Zbigniewa Nienackiego”. Działka o powierzchni 2,33 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, domkiem letniskowym, stajnią na 6 koni oraz stodołą.

Oferta bardzo atrakcyjna. Warta tych paru milionów zwarzywszy, że ceny nieruchomości w Jerzwałdzie pną się do góry z każdym dniem.

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/70577-dom-zbigniewa-nienackiego-w-jerzwaldzie-wystawiony-na-sprzedaz-znamy-cene-zobacz-zdjecia?fbclid=IwAR3JERb8FQEhGIoltXWiWM0MXu08OzrXArRMRaLI-NpyV6zGIv6IPjSYlro

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Kustosz

    Z tą atrakcyjną ceną to bym nie przesadzał, ale nieruchomość fajna i z duszą. A wiadomo co tam jest w planie zagospodarowania przestrzennego? Można tam coś komercyjnego wybudować? Podzielić jakoś ten teren?

  2. Mirek Mastalerz

    Planu zagospodarowania przestrzennego Gmina Zalewo jeszcze nie posiada. Ale to nie jest problem aby budować na swojej działce w zasadzie co tylko chcesz. Wystarczy złożyć wniosek o warunki zabudowy do Urzędu Gminy Zalewo. Jeśli to co chciałbyś zbudować na działce jest zgodne z prawem to pozwolenie dostaniesz.
    Ciekawostką jest fakt, że możesz złożyć do gminy taki wniosek nawet jeśli nie jesteś właścicielem działki.

Dodaj komentarz